Zakład Sterowania Robotów - Instytut Automatyki - Politechnika Łódzka

Instytut Automatyki Zakłady:     Napędu Elektrycznego i Automatyki Przemysłowej | Sterowania Robotów | Techniki Sterowania | Teorii Sterowania

mgr inż. Artur Gmerek

Życiorys

Zainteresowania

Inne osiągnięcia

Życiorys naukowy

Artur Gmerek urodził się w roku 1984. W roku 2008 ukończył studia na Wydziale Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej, realizując pracę dyplomową pod kierunkiem prof. dr hab. inż. Edwarda Jezierskiego i mgr inż. Marcina Kaczmarskiego pt.:"Sterowanie złączem o jednym stopniu swobody przy pomocy miopotencjałów".
W 2011 roku ukończył również studia podyplomowe "Nowoczesne metody analizy, symulacji i optymalizacji w procesie projektowania i ekploatacji" na Wydziale Mechanicznym PŁ. Aktualnie mgr inż. Artur Gmerek kontynuuje studia doktoranckie w Instytucie Automatyki w zakresie sterowania robotów.

Strona internetowa: www.operatorio.pl

Strona zaktualizowana: 6.06.2013